Zpracujeme návrhy a projekty rodinných domů, bytových domů, administrativních objektů i ostatních pozemních staveb, a to jak objektů nových, tak i těch stávajících (rekonstrukce).

Inženýrská činnost

Předinženýring

Plánujete koupit pozemek nebo ho již vlastníte a chcete vědět zda je vhodný pro výstavbu? Zajistíme a připravíme vám veškeré podklady týkající se zasíťování pozemku a podmínek územního plánu.

Administrace

Je před vámi cesta nekonečného papírování a dlouhých front na úřadech? Nezoufejte, i s tímto vám pomůžeme. Vše vyřídíme za vás.

Právní služby

Poskytneme vám komplexní poradenství při převodech vlastnického práva k nemovitostem (při pořízení, darování i prodeji nemovitosti), dále poradenství spojené s výstavbou nemovitosti či zřízení věcných břemen.

Technický dozor

Přejete si věnovat co nejméně času realizaci, ale zároveň chcete mít jistotu, že jsou veškeré technické postupy správné a nákladově v pořádku? Zajistíme technický dozor stavebníka, odbornou kontrolu průběhu realizace a technického provedení stavby.

Architektura / Projekce

Zaměříme

Umíme vše zaměřit a vytyčit základy vašeho vysněného domu. Zajistíme veškeré procesy potřebné k renovaci bydlení.

Navrhneme

Toužíte po originalitě a neotřelém designu? Naše zkušená architektka dodá vašemu návrhu harmonii a šmrnc.

Vizualizace

Vytvoříme design a vizualizaci vaší stavby usazené do situace pozemku s okolní zástavbou v rámci reálného prostředí.

Naprojektujeme

Máte již svou představu o domu a potřebujete ji přenést do uskutečnitelné podoby? Máme pro vás velmi schopné a flexibilní projektanty, kteří vaše sny přetvoří ve skutečný projekt.

Interiérový design

1. Konzultace

Doptáme se na vaši představu a rozsah projektu. Následně se dohodneme na ceně a časovém horizontu zpracování projektu.

2. Zpracování konceptu

Připravíme 3D návrh prostoru a materiálového řešení. Následně doladíme detaily, barvy a zařizovací předměty.

3. Realizace projektu

Pokud budete mít zájem o realizaci návrhu, po odsouhlasení finální verze připravíme položkový rozpočet a dohodneme časový harmonogram prací a termín dokončení realizace.