Před více než 11 lety jsem začala podnikat - nejprve v oblasti financí, kde jsem získala velmi dobrou praxi v tom, jak správně vybrat vhodné financování bydlení a zajistit důležité oblasti života či majetku.

S rostoucím počtem klientů jsem se čím dál více setkávala s poptávkou po komplexnějších službách, a proto jsem mezi své služby zahrnula také projekční služby ve spolupráci s projektanty, architekty a designéry, kteří se naplno pověnují vaší nemovitosti. Zároveň jsem nabídku služeb doplnila o dotační služby, a tak můžeme jako firma svým klientům zajistit různé dotace - především týkající se rodinných a bytových domů.

Se zvyšujícím se zájmem jsem své služby posunula ještě o úroveň výš a v roce 2022 jsem doplnila naši činnost o správu nemovitostí a spolupráci s realitní kanceláři.

O celý tento proces se stará tým lidí, za kterými si stojím. Jsou to lidé, kteří pro vás dělají naprosté maximum a já jsem na ně opravdu pyšná.

V rámci našich služeb chceme být pro klienty partnery v každé oblasti, kterou řeší. Díky dlouholetým zkušenostem umíme klienty ochránit před všemi úskalími, která mohou nastat. Provázíme klienty nejen celou realizací, ale zároveň o ně pečujeme v rámci komplexního servisu.

Děkuji našim klientům za to, že mně i mým kolegům důvěřují a využívají našich služeb.

Za celý realizační tým

Veronika

Náš realizační tým

Dotační specialistka

Romana Pírová

Projektantka

Jana Verčimáková

Finanční specialistka

Ing. Tereza Chwastková

Neživotní specialista

Ing. Jana Heczková

Realitní makléřka

Mgr. Iveta Vráželová

Jednatelka

Ing. Veronika Cieslar Haratyková