Poradenství v oblasti financování bydlení a osobních a firemních financí se věnujeme již od roku 2011. Díky dlouholetým zkušenostem a praxi jsme schopni navrhnout individuální řešení pro každého z vás.


Finanční služby

Bezplatná konzultace

Na našem prvním setkání vám představíme, jak pracujeme a co od nás můžete očekávat. Zároveň s vámi probereme vaše požadavky a aktuální finanční situaci a nastíníme možnosti řešení.

Revize smluv

Nechte si zkontrolovat, zda jsou vaše smlouvy aktuální a výhodné. Klientům dokážeme ušetřit řádově desítky tisíc korun ročně.

Komplexnost a administrace

Spolupracujeme s více než desítkou finančních institucí. Zajistíme tedy objektivní srovnání vašich požadavků. Zároveň celou administraci vyřešíme u nás na pobočce.

Bezpečné financování

Navrhneme vám způsob jak bezpečně nastavit úvěr na bydlení tak, abyste i v případě výpadku příjmu či růstu úrokových sazeb byli schopni úvěr splácet.

Ochrana majetku

Ošetříme, aby pojištění vaší nemovitosti zahrnovalo veškeré potřebné krytí a nehrozilo tak podpojištění.

Investiční produkty

Pomůžeme vám zorientovat se v obrovské nabídce investičních příležitostí.

Penzijní spoření

Vybíráme nejvýkonnější penzijní produkty. Dbáme na to, abyste čerpali maximální státní podporu a využívali daňové úlevy.

Rezervy a zajištění příjmů

Probereme společně správnou výši vašich rezerv a zároveň nastavíme vhodné krytí případného výpadku příjmu.

Povinné a havarijní pojištění

Pravidelně kontrolujeme výhodnost smluv a výši splátek.

Finanční gramotnost

V rámci dlouhodobé spolupráce získáte náhled na svět financí.

Jak vypadá naše spolupráce

1. Bezplatná konzultace

Nezávazně s vámi probereme vaše finanční potřeby. Ušetříte tak čas, který byste museli věnovat zjišťování informací. Zaměříme se na všechny potřebné finanční oblasti.

2. Nastavení rozpočtu

Nastavíme spolu váš rodinný či osobní rozpočet tak, aby byl funkční.

Klademe důraz na kvalitu naší práce, proto s vámi zkonzultujeme, jak vhodně rozložit vaše příjmy (tedy kolik si kam odkládat, jakou výši rezervy mít) a zároveň jak správně hospodařit s výdaji, které již máte.

3. Revize smluv

Současně vám nabídneme revizi vašich již dříve sjednaných smluv. Zkontrolujeme jejich správné nastavení a navrhneme možné změny.

4. Návrh řešení

Na základě vámi sdělených informací, požadavků a finančních cílů vytvoříme strategii, kterou zpracujeme do konkrétního finančního plánu. Spolupracujeme s desítkami finančních společností, proto dokážeme nabídnout objektivní možnosti řešení.

5. Snadné papírování

Následně ušetříme váš čas tím, že veškeré zpracování podkladů, přípravu nových smluv či změn na stávajících smlouvách vyřešíme za vás.

Vše společně zrealizujeme na jednom místě, popřípadě online.

Kryjeme vám záda, neboť s vámi řešíme i škodné události.

6. Následná péče

Budeme vás pravidelně informovat o tom, zda jsou vaše smlouvy a jejich nastavení aktuální a zda stále odpovídají vašim potřebám. Pravidelně vám budeme přinášet přehled toho, jak rostou vaše rezervy a jak se zhodnocuje váš majetek. Finanční trh se neustále mění, s námi budete v obraze.

Spolupracujeme s těmito finančními společnostmi

Česká spořitelna

ČSOB

MONETA Money Bank

Hypoteční banka

Komerční banka

mBank

Raiffeisenbank

UniCredit Bank

Česká spořitelna stavební spořitelny

Modrá pyramida

Moneta Stavební spořitelna

Raiffeisen stavební spořitelna