Poradenství v oblasti financování bydlení a osobních a firemních financí se věnujeme již od roku 2011. Díky dlouholetým zkušenostem a praxi jsme schopni navrhnout individuální řešení pro každého z vás.

Finanční služby

Bezplatná konzultace

Na našem prvním setkání vám představíme, jak pracujeme a co od nás můžete očekávat. Zároveň s vámi probereme vaše požadavky a aktuální finanční situaci a nastíníme možnosti řešení.

Komplexnost a administrace

Spolupracujeme s více než desítkou finančních institucí. Zajistíme tedy objektivní srovnání vašich požadavků. Zároveň celou administraci vyřešíme u nás na pobočce.

Bezpečné financování

Navrhneme vám způsob jak bezpečně nastavit úvěr na bydlení tak, abyste i v případě výpadku příjmu či růstu úrokových sazeb byli schopni úvěr splácet.

Ochrana majetku

Ošetříme, aby pojištění vaší nemovitosti zahrnovalo veškeré potřebné krytí a nehrozilo tak podpojištění.

Jak vypadá naše spolupráce

1. Bezplatná konzultace

Nezávazně s vámi probereme vaše finanční potřeby. Ušetříte tak čas, který byste museli věnovat zjišťování informací. Zaměříme se na všechny potřebné finanční oblasti.

2. Návrh řešení

Na základě vámi sdělených informací, požadavků a finančních cílů vytvoříme strategii, kterou zpracujeme do konkrétního finančního plánu. Spolupracujeme s desítkami finančních společností, proto dokážeme nabídnout objektivní možnosti řešení.

3. Snadné papírování

Následně ušetříme váš čas tím, že veškeré zpracování podkladů, přípravu nových smluv či změn na stávajících smlouvách vyřešíme za vás.

Vše společně zrealizujeme na jednom místě, popřípadě online.

Kryjeme vám záda, neboť s vámi řešíme i škodné události.

4. Následná péče

Budeme vás pravidelně informovat o tom, zda jsou vaše smlouvy a jejich nastavení aktuální a zda stále odpovídají vašim potřebám. Pravidelně vám budeme přinášet přehled toho, jak rostou vaše rezervy a jak se zhodnocuje váš majetek. Finanční trh se neustále mění, s námi budete v obraze.

Spolupracujeme s těmito finančními společnostmi

Česká spořitelna

ČSOB

MONETA Money Bank

Hypoteční banka

Komerční banka

mBank

Raiffeisenbank

UniCredit Bank

Česká spořitelna stavební spořitelny

Modrá pyramida

Moneta Stavební spořitelna

Raiffeisen stavební spořitelna